سلام روش دانلود زیرنویس ها و لینک ها در مجله آفتابگردان

maryam_eco2003

تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
پشتیبانی و فنــی
امتیاز دریافت شده از دیگران
2,506
:خط47:
سلام دوست گلم

:Rainbowed:به مجله آفتابگردان و جمع قدیمی و صمیمانه و همیشگیش خیلی خوش اومدی.:Rainbowed:
دوست عزیزم. الان چهار ساله که داری زیرنویس های این تیمو می بینی و حتی خیلی از دوستاتُ ممکنه با واسطه آفتابگردون پیدا کرده باشی.:Slxe1vrr6glin3kt:
اون زمان که ما تیممونو تشکیل دادیم شاید همسن تو بودیم:Sigh1:
شایدم الان همسن اون روزای تو هستیم:T3bfuu9hqas0xb6z:
نمیدونم...:Sneezing:
ولی با بزرگ شدن آدما همه چی عوض میشه، دغدغه هاشون، زندگیشون، موقعیتشون،:S92k6lcbaxtzwecf:
گاهی زندگی بر وفق مرادمونه و توی حالت چراغ سبز همییییینجوری یکراست می رونیم:Shopping:
گاهی هم نه، بدجوری بهممون می زنه و مجبور میشیم یه بخشیشُ چراغ خاموش و تنهایی گز کنیم!:Snoshovelf:

اما همین قشنگ نیست که ما (تیم ترجمه آفتابگردون) توی تمام بالا و پایینای روزگارمون همو ول نکردیم :Pillowfight:
و هرچند گاهی فعالیتمون کمرنگ شد ولی محو نشدیم و بالا و پایینِ روزگار، بالا و پایینمون نکرد؟:Pillowtalk:

بچه های قدیمی، دوستای صمیمی:Wetkissf:
همه مون یادمونه چند تا فروم و سایت از اول بودن که برامون زیرنویس سریال کره ای می ذاشتن و حالا دیگه نیستن...:Sigh1:
چون موندن توی این موقعیتا، بعد از یه سن و بعد از یه دوره ای، برای آدم بزرگا توجیه اقتصادی نداره!:Threadsneaker:

قدیما پدر و مادرای ما که خودشون از بچگی کار کرده بودن، چون می خواستن ما مثل اونا طعم سختی رو نچشیم، بهمون یاد ندادن واسه یه روز زندگی با عزت، باید چقدر زحمت کشید... شاید برای خیلی از شماها هنوزم همینطور باشه... که اگه هست، خدا عمر با عزت بده به پدر و مادرتون و همیشه سایه شون بالای سرتون باشه...:Proudmom:

اما یه آدم توی دنیای پیشرفته، توی همین کُره که عاشق فیلم و سریالاشون هستین، توی ژاپن که انیمه هاشونو اینهمه دوست دارین، تو دنیای پیشرفته اقتصادی، هرچی پیشرفته تر، بیشتر... باید روی پای خودش بایسته!:Traden:

بیایین برای اینکه سرکشته و ورشکسته و نا امید نشیم، برای اینکه دوستیامون قربانی سختی روزگار نشه، برای اینکه با موج پیشرفته ی دنیا حرکت کنیم و مستقل شیم!:Winking:
منم حاضرم و دارم ازت حمایت می کنم... تو هم از من حمایت کن.:Sjwkg2z5f2rh11sz:
بیا زنجیره ی کسب و کار شیم و بازیای بچگی رو تبدیل کنیم به کسب و کار حلال بزرگمون:Parssmile3:
بیا اگه من زیرنویس می کنم، قالب سایتمو از تو بخرم، تو بیا لوگو طراحی کن بفروش... همینجا یا هرجا..:Scrapbooksmiley:
بیا کمک کن تا روزیمون تو دست هم بچرخه...:Romansmile:

بچه های قدیمی که سایتاتونو بستین و شاید الان به دنیای کارمندی و کارگری و معلمی و پرستاری و پزشکی و خلبانی و آتش نشانی و... پیوستین، اگه مهارتی دارین که میشه به اشتراک گذاشت، شمام بیاین و راه زندگیتونو یه ذره برگردونین به رفاقتای قدیم، شاید پیداتون کردیم...:Prispallsmile:
بیا تو از کسب و کار و مهارتِ من حمایت کن، من از کسب و کار و مهارتِ تو...

واسه خرید کسب و کار ما کافیه روی عکست، یه کلیک کنی مثل این عکس:Sherlocksmile:

بعدش وارد قسمت اکانت های ارتقاء کاربری بشی.:Sherlocksmile:
اونجا این صفحه رو می بینی و میتونی هرکدوم از انواعش که خودت دوست داشتی انتخاب کنی

بعدش برو هرچی دوست داشتی از مطالبمون استفاده کن و نظر و ایده بذار و مطمئن باش این جمع با حمایت تو... هیچوقت گسسته نمیشه:Parssmile5:
مطمئن باش که یه عده هم میتونن از دوستیاشون اینطوری لذت ببرن و هم به زندگیشون برسن.

و... سعی کن خودتم شروع کنی!:Photosmile:
آره، من مطمئنم همین تو که داری این پستُ می خونی و چه بسا خاطره خیلی فروما و سایتای خوب قدیم تو ذهنت زنده شده باشه که به خاطر واقعیتای زندگی از دنیای فانتزیشون دست کشیدن... کلی استعداد داری و کار بلدی که شاید هیچوقت فکر نکردی ممکنه من بهشون احتیاج داشته باشم و خودم بلد نباشم و خریدارش باشم، از تو... از تو که دوست منی!:Smily33:

:leaf11:
منتظرتم... و دوست دارم نه فقط توی دنیای فانتزیا و دوستیای قدیم

بلکه تو دنیای بزرگای بزرگ آینده هم کنارم باشی
و دغدغه هامون با دوستیامون تداخل نکنه
بلکه دوستیامون پلی بشه برای گذشتن از سختیای بزرگ آینده.
:heart7:دوستتون داریم... مثل همیشه...:heart7:

:Slxe1vrr6glin3kt:مجله ی گل آفتابگردان:Pillowfight:
انجمن دوستی ها:Smily33:
:خط43:

آخرین ویرایش
123
چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟
آخه من امروز صبح خریداری کردم ولی نمیتونم دانلود کنم

آغازکننده موضوع
maryam_eco2003

maryam_eco2003

تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
پشتیبانی و فنــی
2,506
  • آغازکننده موضوع
چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟
آخه من امروز صبح خریداری کردم ولی نمیتونم دانلود کنم
عزیزم ممنون که اطلاع دادی، کاش زودتر گفته بودی.
الان فکر کنم مشکلت حل شد. بازم اگه موردی بود خبرم کن.

بالا