شبکه اختصاصی آفتابگردان

سريال کره ای مورد علاقه تان را انتخاب کنید.

اخبار

اخبار اقتصادی، کره ای، فرهنگی را اینجا دنبال کنید.

مسابقات و جشنواره ها

مسابقات و جشنواره های کره ای را از اینجا پیگیری کنید.

مقاله معرفی جذاب ترین و د.اغ ترین فشن ترندهای کره جنوبی که در سریال ایته وون دیدید!

Samsoon

پشتیبانی و فنــی
امتیاز دریافت شده از دیگران
718
سریال «کلاس ایته وون» که یکی از جذاب ترین سریال های این روزهای دنیای کِی دراما هست، براساس وب تون ساخته شده و با داشتن فیلمنامه ای روان، پیام هایی امیدوارکننده و بازی های فوق العاده مخصوصا بازیگرانی مانند پارک سئو جون و کیم دا، تونسته طرفداران زیادی را به خودش جذب کند.

فشن لباسهای این سریال یکی از موضوعاتی هست که می توانیم به موارد فوق اضافه کنیم و توی این پست قصد داریم تیپ های هیجان انگیز این سریال رو بررسی کنیم.

1- کت چرمی (Leather Blazers)

(دوستان blazer نوعی ژاکت سبک هست که معمولا در یک رنگ ارائه می شود، برای اینجا همونطور که می بینید مانند کت های چرمی دیگه اصلا زرق و برق نداره و خیلی ساده و شیک هست، من متاسفانه برای این لغت معادل دیگه ای پیدا نکردم. اگر پیشنهادی دارید، خوشحال میشم با من درمیون بذارید)
شخصیت جو یی-سِئو (با بازی کیم دامی) یک نوجوانِ وبلاگ نویس باهوش و قدرتمنده که در رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد. یی-سِئو شخصیتی کاملا رک و کمال گرا با تمایلاتی به جامعه ستیزی دارد. اولین حضور اصلی او واقعا حالتی از شیک بودن را در استایلش به نمایش می گذارد. او درحال موتورسواری هست که ناگهان تصادف می کنه و روی پارک سه رُی (با بازی پارک سه جون) می افتد. قطعا که یک شروع پویا برای رابطه عاشق و نفرت آنها هست. در این صحنه می بینیم که او بجای کت های چرم معمولیِ موتورسواری، یک ژاکت چرمی خوش دوخت (و به سایز دقیق خودش) پوشیده است. طرفدارهای این سریال می دانند که یی-سِئو عاشق چرم ـه و با این ژاکت چرمی که در حال حاضر بسیار روی مد و ترند هست، توانسته خود را به عنوان یک اینفلوئِنسر تاثیرگذار ثابت کند.

2- جواهرات زنجیره های به هم پیوسته (Chain Link Jewelry)

جو یی-سِئو بالاخره 19 ساله میشه (سن قانونی برای نوشیدنی های ا.ل.کلی در کره) و با دوستانش به باری در ایته وون میره. درآخر دخترها با گروهی از پسرا ملاقات می کنند و نوشیدنی می خورند، درحالیکه پسرها خیلی مشتاقند تا بیشتر باهاشون دوست بشند اما یی-سِئو کاملا مخالفت می کنه و در خلوت خودش آنها را مورد قضاوت قرار میده – در واقع اون فقط می خواست با سه رُی باشه! به عنوان استایلی برای بیرون رفتن، اون چند آیتم خانومانه به استایل تقریبا پسرونه خودش اضافه می کند، پوشیدن جواهرات زیبا. در طول سریال می بینیم که یی-سِئو تیکه های مختلفی از زنجیرها، گردنبندها و جواهرات را با تکه های دخترانه تری ترکیب و سِت می کنه تا هردو قسمت نترس و دوست داشتنی بودش خودش را به نمایش بگذارد.

3- کت های بسته (Belted Blazers)

شخصیت دیگه ای که نباید فراموش کنیم، سومین نفر در مثلث عشقیِ دبیرستانی سه رُی – یعنی اوه سو آه (با بازی کوان نارا) هست. او مسئول تیم برنامه ریزی استراتژیک در یک شرکت غذایی تازه تاسیس هست. به عنوان یک جوان حرفه ای و کارمند همکار، او معمولا در لباس های کاری و تجاری دیده می شود. در این دوره زمونه، یک لباس زنانه یجورایی خسته کننده بنظر میاد اما سو آه، با بستن کمربند یا دکمه های ژاکت ها استایل تجاری خانومانه ـش را به حالت فشن و ترندی تبدیل کرده. مخصوصا که بنظر می رسد او از کت های چهارخونه یا راه راه خوشش می آید.

4- ژاکت های Bomber Jackets

(این ژاکت ها کوتاه هستند و شبیه ژاکت های flight jacket می باشند با این تفاوت که معمولا یک تودوزی ضخیم از پوست گوسفند دارند.)
حالا، آیا مشتاق هستید که بدانید سه رُی چی میپوشه؟ اون کلا مردِ عمل ـه و به عنوان یک مجرم سابقه دار مدتی از فشن های روز دور مونده! بنابراین، تقریباً در هر اپیزود، او در یک لباس معمولی ظاهر می شود: یک سوئیشرت و یک ژاکت بُمبر، که البته همچنان در آنها می درخشه (سلام به همه طرفداران پارک سه جون ;)) البته گاهی سوئیشرت ها رو تغییر میده و از این طریق رنگ های خوبی به رنگ خنثی ژاکتش اضافه می کند. البته که شانس آورده که ژاکت های بُمبر هیچوقت از فشن مردانه جدا نشده!

5- پارچه های با طرح متقاطع و خط دار(Checks & Plaids)

(تارتان به پارچه ی اسکاتلندی پشمی و نقش پیچازی می گویند و پلید، پارچه پشمی با طرح خطوط متقاطع هست و چِک، طرح های ساده تری از پِلِید هست)

در طول سریال یک روند مشخصی از لباس را بر تن شخصیت های سریال می بینیم، طرح های چهارخونه و خط های متقاطع. تمام کارکنان دان-بام در طرح های مختلفی از الگوهای پِلِید دیده می شوند که نشان دهنده ترند فشن مشهور کره ای در این فصل برای هردوی دختران و پسران هست. یی-سِئو یک کت قرمز با طرح خطوط متقاطع بزرگ در صحنه روبه روی با رئیس گروه جانگگا به تن دارد، پسر خیلی خیلی خوبمون، گئون سو، یک پیراهن پِلِید را در شب کلاب رفتن پوشیده و سه رُی یک اووِرشِرت سایز بزگ پشمیِ طرح دار با سوئیشرت های همیشگیش پوشیده.

پایان.

منبع :

آخرین ویرایش
834
خیلی استایل هاشون رو پسندیدم.استایل همشون خاص بود.لباسای اوه سو آه خیلی اداری و همچین شیک و قشنگ بودن.
در ضمن از سریالش که خیل خیلی خیلی خیلی لذت بردم.یه چیز دیگه هم کفشای پارک سه رویی بود که همش پوتین می پوشید و وقتی پولدار هم شد از کفش های نیم بوت یا بوت یا ساق دار استفاده میکرد.دختره هم خیلی چکمه های بلند میپوشید.استایل همشون خاص و ویژه یه خودشون بود.واقعا با شخصیت هاشون جور بود.
ممنون از ترجمه.

آغازکننده موضوع
Samsoon

Samsoon

پشتیبانی و فنــی
718
  • آغازکننده موضوع
خیلی استایل هاشون رو پسندیدم.استایل همشون خاص بود.لباسای اوه سو آه خیلی اداری و همچین شیک و قشنگ بودن.
در ضمن از سریالش که خیل خیلی خیلی خیلی لذت بردم.یه چیز دیگه هم کفشای پارک سه رویی بود که همش پوتین می پوشید و وقتی پولدار هم شد از کفش های نیم بوت یا بوت یا ساق دار استفاده میکرد.دختره هم خیلی چکمه های بلند میپوشید.استایل همشون خاص و ویژه یه خودشون بود.واقعا با شخصیت هاشون جور بود.
ممنون از ترجمه.
خیلی ممنونم از نظرت، :cute21:اتفاقا خیلی دلم می خواست از یکی از بچه های خودمون که سریال رو میدیده، نظرش رو هم در مورد سریال و هم در مورد استایلشون بدونم.
در کنار استایل ها، خود سریال هم جذاب بود؟:cute14:

834
خیلی ممنونم از نظرت، :cute21:اتفاقا خیلی دلم می خواست از یکی از بچه های خودمون که سریال رو میدیده، نظرش رو هم در مورد سریال و هم در مورد استایلشون بدونم.
در کنار استایل ها، خود سریال هم جذاب بود؟:cute14:
سریالی پر از معنی و مفهوم امیدبخش . دربردارنده ی پیام های دوستی و اعتماد.شخصیت یی سو یه دختر جامعه ستیز ولی باهوش که خیلی شخصیت جدیدی بود.درسته که ضریب هوشی بالایی داشت ولی همین یی سو در طول سریال پخته شد.یی سو محبت آدما رو درک نمیکرد.برای منفعت با بقیه دوست میشد.ولی آشناییش با پارک سه رویی موجب شد این دختر پخته و پخته تر بشه.یی سو یه آدم خوب خوب نبود.شخصیتش خرده شیشه هم داشت برای همین خیلی با واقعیت جور بود این ویژگیش.خود پارک سه رویی هم خیلی مرد بود.این دوتا عین تیکه های پازل کنار هم قرار گرفتن و تو مسیر پر پیچ و خم زندگی با همدیگه قدم برداشتن.نقطه مشترک این دو همین رفتارشون بود که درک محبت دیگران براشون سخت بود.این سریال از بهترین سریالای 2020هست که دیدنش رو به همه پیشنهاد میکنم.ضمن این که داستان از روی وبتون بود ولی حرف نداشت فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.چون یه دیدی نسبت به وبتون ها هست که میگن اکثرا بی مزه و آبکی و رمانتیکن.ولی این خیلی باب میل من بود .عاشقانه اش هم همینجوری بود که میخواستم.این اولین حضور کیم دا می بود خیلی درخشید این دختر.سو جون هم نقش متفاوتی داشت .

آغازکننده موضوع
Samsoon

Samsoon

پشتیبانی و فنــی
718
  • آغازکننده موضوع
سریالی پر از معنی و مفهوم امیدبخش . دربردارنده ی پیام های دوستی و اعتماد.شخصیت یی سو یه دختر جامعه ستیز ولی باهوش که خیلی شخصیت جدیدی بود.درسته که ضریب هوشی بالایی داشت ولی همین یی سو در طول سریال پخته شد.یی سو محبت آدما رو درک نمیکرد.برای منفعت با بقیه دوست میشد.ولی آشناییش با پارک سه رویی موجب شد این دختر پخته و پخته تر بشه.یی سو یه آدم خوب خوب نبود.شخصیتش خرده شیشه هم داشت برای همین خیلی با واقعیت جور بود این ویژگیش.خود پارک سه رویی هم خیلی مرد بود.این دوتا عین تیکه های پازل کنار هم قرار گرفتن و تو مسیر پر پیچ و خم زندگی با همدیگه قدم برداشتن.نقطه مشترک این دو همین رفتارشون بود که درک محبت دیگران براشون سخت بود.این سریال از بهترین سریالای 2020هست که دیدنش رو به همه پیشنهاد میکنم.ضمن این که داستان از روی وبتون بود ولی حرف نداشت فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.چون یه دیدی نسبت به وبتون ها هست که میگن اکثرا بی مزه و آبکی و رمانتیکن.ولی این خیلی باب میل من بود .عاشقانه اش هم همینجوری بود که میخواستم.این اولین حضور کیم دا می بود خیلی درخشید این دختر.سو جون هم نقش متفاوتی داشت .
واااااو، توضیحت عالی بود. :cute10:مرسی برای اطلاعات مفیدت. پس حتما توی لیست سریالها میذارم تا ببینم:Rabbit 56:

PariiisA

تیم موسیـقـی
تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
تیم ترجمه متن آهنگ
140
وای وای این پست عاااالی بود دستت کلی درد نکنه عزیزم و خسته نباشی:cute10:
من قبل از اینکه سریالو ببینم تصورم یه سریال معمولی بود که راجع به سیر موفقیت یه پسره. و اصلا فکر نمیکردم یه روز به سریال مورد علاقه ام تبدیل بشه...در یک کلمه عاااالی بود:leaf9:
شاید به نظر نیاد ولی بار احساسی فیلم فوق العاده بالاست!! جوری که قسمتی فک کنم نبود که من اشکم در نیومده باشه!! چه واسه سختی های پارک سه رویی و ظلم هایی که در حقش شده بود، و چه واسه یی سو و عشق فوق العاده محشرش!!
این سریال فضاش جدا متفاوته!! حداقل واسه من اینطور به نظر میرسید به شدت! زاویه ای که از شهر و محله ایته وون نشون میداد، ویو رستوران دن بام و اون برج معروف سئول، همه و همه یه فضا سازی محشر و متفاوت رو به تصویر کشیده بود که به نظرم خیلی به یادموندنی بود.
راجع به بازی بازیگرا هم، من اولین باری بود که از کیم دامی چیزی میدیم، ولی باید بگم این دختر خیلی عشق بود! یعنی جوری تمیز این نقشو در آورده بود که کیف میکردم. جوری با احساس به پارک سه رویی نگاه میکرد که قشنگ دلت ضعف میرفت واسش:Syellow1:
پارک سئو جون هم عااالی بود. اصلا انقدر خفن بود که از بعد این سریال فنش شدم:Cat4:
استایل های تو فیلمم انصافا خفن بود، و همون طراحی لباس و استایلی که واسه سه رویی انجام داده بودن، با اون مدل موی خاص، باعث شده بود که من شخصا ذره ای حس نکنم این همون پارک سئو جون مثلا تو بکش خوبم کنه!!
و من انقدر تحت تاثیر کاراکتر یی سو و تیپ و استایلش قرار می گرفتم که هر لحظه تحسین میکردم این طراحی استایل و شخصیت پردازی رو:leaf9:

آغازکننده موضوع
Samsoon

Samsoon

پشتیبانی و فنــی
718
  • آغازکننده موضوع
من قبل از اینکه سریالو ببینم تصورم یه سریال معمولی بود که راجع به سیر موفقیت یه پسره. و اصلا فکر نمیکردم یه روز به سریال مورد علاقه ام تبدیل بشه...در یک کلمه عاااالی بود:leaf9:
شاید به نظر نیاد ولی بار احساسی فیلم فوق العاده بالاست!! جوری که قسمتی فک کنم نبود که من اشکم در نیومده باشه!! چه واسه سختی های پارک سه رویی و ظلم هایی که در حقش شده بود، و چه واسه یی سو و عشق فوق العاده محشرش!!
این سریال فضاش جدا متفاوته!! حداقل واسه من اینطور به نظر میرسید به شدت! زاویه ای که از شهر و محله ایته وون نشون میداد، ویو رستوران دن بام و اون برج معروف سئول، همه و همه یه فضا سازی محشر و متفاوت رو به تصویر کشیده بود که به نظرم خیلی به یادموندنی بود.
راجع به بازی بازیگرا هم، من اولین باری بود که از کیم دامی چیزی میدیم، ولی باید بگم این دختر خیلی عشق بود! یعنی جوری تمیز این نقشو در آورده بود که کیف میکردم. جوری با احساس به پارک سه رویی نگاه میکرد که قشنگ دلت ضعف میرفت واسش:Syellow1:
پارک سئو جون هم عااالی بود. اصلا انقدر خفن بود که از بعد این سریال فنش شدم:Cat4:
استایل های تو فیلمم انصافا خفن بود، و همون طراحی لباس و استایلی که واسه سه رویی انجام داده بودن، با اون مدل موی خاص، باعث شده بود که من شخصا ذره ای حس نکنم این همون پارک سئو جون مثلا تو بکش خوبم کنه!!
و من انقدر تحت تاثیر کاراکتر یی سو و تیپ و استایلش قرار می گرفتم که هر لحظه تحسین میکردم این طراحی استایل و شخصیت پردازی رو:leaf9:
بازم وااااو، مرسی پریسا جان. :cute21:پس تو هم فن پروپاقرص سریالی. مرسی برای توضیحات کاملت.:cute23:
دیگه تموم شد، دیگه رفتم توکار لینک دانلود سریال:cute14: دومین نظر به این کاملی و دقیقی، تیر آخر رو زد:cute31:

PariiisA

تیم موسیـقـی
تیم ترجمه متن آهنگ
140
صد در صد:cool:
به نظرم‌ حتی یه لحظه هم واسه دیدنش شک نکنین;)
:cute10:

834
واااااو، توضیحت عالی بود. :cute10:مرسی برای اطلاعات مفیدت. پس حتما توی لیست سریالها میذارم تا ببینم:Rabbit 56:
وای آرررررررررررررررررررررررره.نظرم نظرته شدیدااااااااااااااا.عاشق ایته ون شدم اصلا.عین خارج میمونه اصلا.اون پشت بوم دن بام.اون پله بودا که می رفتن روش بعدش اونور یه برجی بود که توی شب سبز رنگ بود.منو یاد برج میلاد خودمون مینداخت :leaf8: :leaf8:
خیلی قشنگ بود.
کیم دا می از تازه کارایی هست که آینده ی درخشانی داره.رسما از سال 2017 بازیگری رو شروع کرده و سال 2018 با بازی تو فیلم جادوگر خیلی معروف شد.هر چی جایزه بوده این دختر برده.اون اوایل همه میگفتن این کیه که با سو جون قراره بازی کنه . دا می با بازیگریش همه رو شگفت زده کرد.یی سو شخصیت نابی داشت . دخترای کمی اینجورین.اندک هستن واقعا.

فندقای من
دلم براشون تنگ میشه

PariiisA

تیم موسیـقـی
تیم ترجمه متن آهنگ
140
خییییلی اصن فضا و جو فیلم فوق العاده بود. یه حس نابی داشت انگار که بار اولته داری فضای شهری کره رو میبینی! در حالی که ما قبلا تو سریالای دیگه دیدیم، ولی این یکی خیلی فرق داشت!!
و دقییییقا من همش یاد شبای تهران می افتادم وقتی اون پله و اون برجه رو میدیدم. خیلی حس خوبی داشت :cute10:
کیم دامی که خیلی خفن بود خیلی. من نمیدونستم کار دیگه ای هم بازی کرده یا نه و اولین بار بود میدیدمش و به جرئت میگم منی که به ندرت پیش میاد از بازی دختراشون خوشم بیاد، الان عااااشق این بشر شدم‌ ینیo_O
و به نظرم اصلا یکی از نقاط قوت سریال خود کیم دامی بود، جوری که با اون عشق و احساس قشنگی که به نمایش گذاشت منم رفته بودم تو کف پارک سه رویی:cool:
قطعا صد بار دیگه هم میبینم این سریالو خودم از الان میدونم:T3bfuu9hqas0xb6z:

Aurora

1,559

واقعا منم وقتی میگن یه سریالی از روی وبتون ساخته شده یه سریال آبکی میاد تو ذهنم
ولی خب مثل اینکه این سریال تصور آدم رو عوض میکنه
با این تعریف ها حتما به زودی دانلودش می کنم:cute16:

834

واقعا منم وقتی میگن یه سریالی از روی وبتون ساخته شده یه سریال آبکی میاد تو ذهنم
ولی خب مثل اینکه این سریال تصور آدم رو عوض میکنه
با این تعریف ها حتما به زودی دانلودش می کنم:cute16:

منم دقیقا همین تصور رو از وبتون ها داشتم . خود کیم دا می هم گفت که ما تمام تلاشمون رو کردیم که بهتر از وبتونش در بیاد . واقعا منم فکر نمیکردم اینقدر خوب از آب دربیاد.همینجوری شروعش کردم و حالا که تموم شده واقعا دلم براش تنگ شده .حتما ببینش.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا