آخرین فیلم و سریالی که دیدی چی بود ؟

• شروع کننده موضوع JaKOuB
  • تاریخ شروع

بین فیلم و سریال کدامیک را بیشتر دنبال میکنید ؟

• مجموع رای دهندگان
    67
امتیاز دریافت شده از دیگران
113
به نام خدا

سلام دوستان

آخرین فیلمی که دیدین چی بود ؟
آخرین سریالی که دیدین چطور ، قسمت چندمش بود ؟
بعد از دیدنشون چه امتیازی بهشون میدین ؟
اونقد خوب بود که به دوستاتون معرفیش کنید یا ضعیف بود و وقتتون تلف شد ؟
تو این تاپیک نفر اول اسم آخرین فیلم و آخرین قسمت سریالی که دیده رو مینویسه و مشخص میکنه محصول چه کشوریه و چه سالی ساخته شده ، اگر تونست یه خلاصه به صورتی که اسپویل نکنه مینویسه و بهش یه امتیاز از یک تا ده میده .
بعد از همه این کارا با منشن کردن نفر بعد رو دعوت میکنه به این صورت که یه @ قبل از اسم قرار میدی و اسم شخص رو مینویسی ، با این کار شخص میفهمه که بعد از شما نوبت اونه که به چالش کشیده بشه .
لطفا اسپم ندید ، پست‌های اسپم حذف میشه .
منتظر انتقادات و پیشنهاداتتون تو صفحه پروفایلم هستم
با تشکر JaKOuB @JaKOuB

به هیچ وجه کسایی که دعوت نشدن پست ندن ، پست اسپم حساب میشه و حذف میشه و به شخص اخطار داده میشه
همکاری کنید تا تاپیک بتونه روال عادیشو طی کنه

آخرین ویرایش
آغازکننده موضوع
JaKOuB
113
  • آغازکننده موضوع
من به عنوان نفر اول شروع میکنم
آخرین secretly greatly محصول کره جنوبی تو سال 2013 بود که در مورد یه جاسوسه که از کره شمالی اومده و تو یکی از محله های کوچیک کره جنوبی مثل یه آدم خل وضع زندگی میکنه و بعد از مدتی 2 تا از همکاراش بهش اضافه میشن تا ماموریتشونو انجام بدن ...
اضافه کنم این پیشنهاد داخل کانال بود و بهش امتیاز 8/10 رو میدم
هم قسمت یک بود
محصول کره سال 2016 که در مورد یه معروف و یه تهیه کننده تلویزیونه که در گذشته هم رو میشناختن
امتیاز 8.5/10
نفر بعد از من مری خانم هستن
maryam_eco2003 @maryam_eco2003

maryam_eco2003

تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
پشتیبانی و فنــی
2,506
:ناز:ممنون از نیمای گلم به خاطر این تاپیک خوبش:fly3:

من آخرین فیلمی که دیدم (چون معمولاً فیلم نمی بینم) یادم نیست:oops:

ولی آخرین سریال همین جونگ دوجون هست، محصول سال 2014 کره جنوبی...
داستانپردازی، بازی ها بسیار زیبا و ماهرانه ست، من دیدن این سریالُ
منهای قسمت 40 ش به همه دوستنداران ژانر واقعگرا و تاریخی-سـ.ـیاسی پیشنهاد می کنم.
بهش از 10 امتیاز، 10 میدم.

:rose3:
منم بعد از خودم رها جان که خیلی فیلم سریال دیده، دعوت می کنم:rolleyes: Rahasam @Rahasam

Rahasam

1,557
ممنون از تاپیک، نیمای عزیز:rose3:
خب قرعه به نام من افتاد...همین الان فیلم ددپولُ دیدم،:مشت:
قبلشم سریال کره ای دوباره اوه هه یونگ محصول 2016 کره رو دیدم:عاشق:...برای افرادی که کره ای بین هستن پیشنهاد میکنم ببینن...:Smily33: اما تصمیم دارم دیگه کره ای نبینم به شدت زده شدم...:Sorrysmiley:البته سریالای خوبی در راهه اما فکر کنم بذارمشون چند ماه دیگه ببینم که یه کم دلم برای کره ای تنگ شده باشه...:Wetkissf:
Samsoon @Samsoon

Samsoon

پشتیبانی و فنــی
670
نوبت منه onion21 مرسی برای تایپیک جالب:هورا:
من آخرین فیلمی که دیدم The Big Short بود. :آها: فارسیش میشه، "سَلَف خری بزرگ" > ( اصطلاح انگلیسی به بازار بورس دلالت دارد و درباره کسانی است که روی سهام شرکت های کوچک در حال ورشکستگی شرط بندی انجام می دهند ) البته در این فیلم سرمایه گذاری روی وام های مسکن هست و فیلم مربوط به بحران اقتصادی سال 2007 ـه>> کریستین بل و استیو کارل، عالی بودن. داستان فیلم هم به نظرم خیلی جالب بود. اگر حوصله تماشای یک فیلم اقتصادی رو دارید، اکیدا پیشنهاد می کنم این فیلم رو از دست ندید:زیبا:
سریال خارجی، آخرینش که برای چندماه پیشه "خانه پوشالی" House of cards بود :چرا: به نظرم میشه هر قسمت رو دو بار دید ( یه بار برای اینکه داستان رو متوجه شید و یه بار برای اینکه تک تک کارها و دیالوگ های کوین اسپیسی رو حفظ کنید:موفق:) و بین سریال های کره ای، نسل خورشید آخرینش بود. اینم که معرف حضور همه هست :انتظار1:
Shhz @Shhz شما چطور؟:دزدی:

Shhz

پشتیبانی و فنــی
457
ممنون آقا نیما برای تاپیک خوبتون

راستش من خیلی وقته دیگه هیچ فیلم و سریالی ندیدم. آخرین سریالی که دیدم سریال kill me heal me بود که تقریبا یک سال پیش دیدم. سریال قشنگی بود. موضوعش جالب بود و سریال درباره بیماری چند شخصیتی هست. در کل سریال قابل قبولی بود

آخرین فیلمی هم که دیدم فیلم cinderella 2015 بود که اینو یه نفر بهم معرفی کرده بود که ببینم. اینم فیلم خوبی بود. خوش ساخت بود. فیلم Jupiter Ascending 2015 هم تقریبا نصفشو دیدم و هنوز فرصت نکردم بقیه شو ببینم. ولی تا اینجاشو که دیدم، جالب بود.

نفر بعدی، سارای عزیزم Sara @Sara

1,195
با تشکر از آقا نیما برای این تاپیک و شیما جانم :Toyou:

من آخرین سریالی که دیدم سریال Entertainer بود ... خدا بخواد از فرداشب W شروع میشه !
Entertainer هم که همه با داستانش آشنا هستن...به سریال Entertainer نمره ی 6 میدم از 10 ... داستان جدیدی نداشت...اختلاف سنی عجیب Hyeri و جی سونگ از همه بدتر...ضمن اینکه آخرش یه مقدار کشاکش شد ! با این حال من تا آخر دیدمش...شاید به خاطر اینکه به کی پاپ و موسیقی کره ای هم مربوط بود...بازی بازیگرا از جمله خود جی سونگ خوب بود...ولی خب باز هم سریالی نبود که بگم خیلی به یادموندنی باشه....ارزش یک بار دیدن رو داشت فقط!

فیلم زیاد نمیبینم ... فیلم کره ای هم اهلش نیستم زیاد
ولی آخرین فیلمی که دیدم عروس نفرت انگیز بود از سری فیلمای شرلوک هولمز
با بازی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن

قسمت ویژه ی شرلوک بود به مناسبت آغاز سال 2016 ولی من خیلی دیر دیدمش :)
تقریبا در ادامه ی داستان های قبلی شرلوک بود ولی به نظرم نسبت به بقیه خوب نبود...
یعنی میشه گفت قابل فهم نبود زیاد
خصوصا آخرش... کلی باید تفسیر واسه فیلمش میخوندی که میفهمیدی!!

فیلم جنایی و کارآگاهیه دیگه...اگه کسی به این ژانر علاقه داره کلا همه قسمت های شرلوک رو ببینه..خیلی خوبه
در مورد نمره دادن هم...خب چون فیلم های اونا در سطح بالایی ساخته میشه من به عنوان بیننده ای که بیشتر سلیقه م روی سریال کره ای میچرخه نمیتونم امتیاز عادلانه بدم

امتیاز IMDB به این فیلم 8/2 بوده از 10 ....
فقط بازم تکرار میکنم اگر میخواید فیلمش رو ببینید قبلش حتماااااا باید سایر قسمت های شرلوک رو هم ببینید...چون بهم پیوسته س...

نفر بعدی سارا جان باشه
sssara @sssara

آخرین ویرایش

sssara

تیــم گالـــری عکس
2,032
با تشکر از آقا نیما برای این تاپیک و شیما جانم :Toyou:

من آخرین سریالی که دیدم سریال Entertainer بود ... خدا بخواد از فرداشب W شروع میشه !
Entertainer هم که همه با داستانش آشنا هستن...به سریال Entertainer نمره ی 6 میدم از 10 ... داستان جدیدی نداشت...اختلاف سنی عجیب Hyeri و جی سونگ از همه بدتر...ضمن اینکه آخرش یه مقدار کشاکش شد ! با این حال من تا آخر دیدمش...شاید به خاطر اینکه به کی پاپ و موسیقی کره ای هم مربوط بود...بازی بازیگرا از جمله خود جی سونگ خوب بود...ولی خب باز هم سریالی نبود که بگم خیلی به یادموندنی باشه....ارزش یک بار دیدن رو داشت فقط!

فیلم زیاد نمیبینم ... فیلم کره ای هم اهلش نیستم زیاد
ولی آخرین فیلمی که دیدم عروس نفرت انگیز بود از سری فیلمای شرلوک هولمز
با بازی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن

قسمت ویژه ی شرلوک بود به مناسبت آغاز سال 2016 ولی من خیلی دیر دیدمش :)
تقریبا در ادامه ی داستان های قبلی شرلوک بود ولی به نظرم نسبت به بقیه خوب نبود...
یعنی میشه گفت قابل فهم نبود زیاد
خصوصا آخرش... کلی باید تفسیر واسه فیلمش میخوندی که میفهمیدی!!

فیلم جنایی و کارآگاهیه دیگه...اگه کسی به این ژانر علاقه داره کلا همه قسمت های شرلوک رو ببینه..خیلی خوبه
در مورد نمره دادن هم...خب چون فیلم های اونا در سطح بالایی ساخته میشه من به عنوان بیننده ای که بیشتر سلیقه م روی سریال کره ای میچرخه نمیتونم امتیاز عادلانه بدم

امتیاز IMDB به این فیلم 8/2 بوده از 10 ....
فقط بازم تکرار میکنم اگر میخواید فیلمش رو ببینید قبلش حتماااااا باید سایر قسمت های شرلوک رو هم ببینید...چون بهم پیوسته س...

نفر بعدی سارا جان باشه
sssara @sssara
ممنون از آقا نیما برای تایپیک خوبشون :Smily33:مرسی از سارا جونم:Pinkglassesf: نمدونم کدوم سریال رو بگم آخریs08 آخه دوتا سریال رو همزمان باهم میدیدم هی یه قسمت از این باز دو قسمت از اون s39
حالا هردوش رو میگم ولش s29
آخرین سریالایی که دیدم کتاب خانوادگی گو و دوباره اوه هه یونگهs10:
کتاب خانوادگی گو داستان تخیلی داشت عاشقانه سریالم خوب بودs01 سریال خوبی بود در کلs04 آهنگاشم خیلی خوب بودs33ولی 24 قسمت برای من زیاد بودs40 با این حال واقعا تو این 24 قسمت جایی نداشت که بتونی رد کنی s09همش اتفاقای مهم سریال میوفتادs01 البته من فک کنم چون جدیدا فیلم میدیدم برام طولانی به نظر اومده ولی درنهایت سریال خوبی بودs12 آخرشم که فک کنم نویسنده دو دل بوده هم میخواسته بد تموم کنه هم خوب s14 ولی آخرش رو واقعا جوری تموم کرد که انتظار نداشتم:Threadmill: ایده اش خوب بود:Pokebrain:اینو 8.5 میدم از 10:Rosesmile:

دوباره اوه هه یونگ هم تموم نکردم فک کنم 2 قسمت دیگه موندهs42 ولی سریال بدی نبود مامان دختره و دخترش خیلی باحالنs08 کلی بین دعوا های اینا خنده ام گرفت:Parssmile3:نمره بخوام بدم از ده- 8 میدم:Shy:

ایشالا سریالای بعدیم عشق بی پروا و دبلیو هستش :Rosesmile::Pinkglassesf:عجب ترکیبی میشه ها :T3bfuu9hqas0xb6z:s07
:خط21:
کلا من فیلم نگاه نمیکردم چون شنیده بودم فیلماشون با سریالاشون زمین تا آسمون فرق میکنهs16 ولی بعد پسر گرگی-همیشه -سفریک طرفه و... که واقعا قشنگ بودن تصمیم گرفتم یه سرم به فیلماشون بزنم خخ:Shy:
فیلمم خیلی یادم نمیاد کدوم رو اخر دیدم فقط یادمه دوتا فیلم رو با هم دان کردم باز اون دوتا رو با هم بگم s40
فیلم اولیه فیلم کره ای عشق پاک بود:Rollingf: فیلمه خیلی گریه دار بود s38من فیلمای گریه دار دوست دارم واسه همین عادت کردم کم گریه کنم ولی سر این یکی درحد طوفان من اشک میریختم :Sad:با این که غمگین بود پیشنهاد میکنم حتما ببینین از 10 بهش 9 میدمs17

فیلم دوم فیلم زیبای درون بود که پیشنهاد معرفیشم تو کانال دادم s21سحر جونم معرفی کردs16 این فیلم عالیه واقعا عالیه :Smileybunny1:
داستانش واقعا برام جالب بود :Trenchcoat:
خودمم وقتی دیدم کلی ازش تعریف شده رفتم خلاصه اش رو خوندم و یه سر به ویکی زدم همون خلاصه اشم منو جذب کرد :Sjwkg2z5f2rh11sz:
داستان از این قراره که یه مردی به نام ووجین هر روز که از خواب پا میشه یه چهره جدید داره :Puppetsmiley:مرد و زن و پیرو جووون و حتی یه بارم بچه شد خخخخ:Twzonesmiley:s08
داستانم از جایی شروع شد که ووجین عاشق یه دختر با بازی هان هیو جو میشه s01و واقعا نمدونه چجوری این موضوع رو بهش بگهs39
وقتی میخواست بره به دختره بگه بریم سرقرار منتظر بود یه پسر خوش قیافه بشه بعد بگه s14
واقعا برام داستانش جالبی خاصی داشت سکانس های فیلمم خیلی خوب بودن:Smileluva: بازیگر معروفم زیاد داشت :Topodaworld:
برای این فیلمم از 10 نمره 9 میدم:Rainbowed:

نفر بعدی بهارجون( نسیم بهاری @نسیم بهاری ) باشه :Romansmile:

آغازکننده موضوع
JaKOuB
113
  • آغازکننده موضوع
سلام دوستان
دوستان و همراهان عزیز تو این تاپیک تا وقتی دعوت نشدین به هیچ وجه پست نذارید

پست های اسپم پاک شده و در صورت تکرار ، اخطار مستقیم داده میشه
لطفا همکاری کنید تا مشکلی پیش نیاد و تاپیک هم روال عادیشو طی کنه

642
سلام علیکم به به ببین اینجا چه خبره... ببخشید خیلی خوشگل نیست پستم با موبایلم... نفر بعدیم محبوبه جونمه mahboobeh_sj @mahboobeh_sj
خوب آخرین سریالی که دیدم و تموم کردم سریال سیگناله محصول کره واقعا جالبه راجب دو کارآگاهه یکی از گذشته و یکی از سال 2015 که با هم به حل پرونده های حل نشده میپردازن واقعا عالیه حتما ببینین... من بهش 9.9 میدم
الانم دارم واحد 38 و عشق بی پروا رو میبینم واحد 38 واقعا عالی و غیرقابل پیشبینی عشق بی پروا هم تقریبا کلیشه شیرینیه
آخرین فیلمی که دیدم هم my sassy girl محصول 2001 کره هست خیلی خوبه موزیک متنشم عالی بازیگراشم عالین اینم 8.5 از ده

mahboobeh_sj

2,516
خب من آخرین سریالی که دیدم سریال تایوانی Autumn Concerto (کنسرت پاییزی) بود.
به نظرم سریال خوبی بود.بازی بازیگرا رو هم دوست می داشتم.ممنون از رها جونم ( Rahasam @Rahasam ) که این سریالو بهم معرفی کرد.(البته قسمت آخرش مسخره بود! فقط می خواستن یه جوری سریالو جمع کنند ولی در کل خوب بود)

آخرین فیلمی هم که دیدم:چی:
Insidious بود. که فکر کنم پریشب دیدمش. مثلاً اسمش فیلم ترسناکه.درک نمی کنم واقعاًs31

کسی اگه فیلم ترسناک خوب می شناسه بهم معرفی کنهs26

نفر بعد از من Aurora @Aurora

آخرین ویرایش توسط مدیر

Aurora

1,243
ممنون از محبوبه عزیزم.
من آخرین سریالی که کامل دیدم وزش باد زمستانی بود که محصول سال 2013 و یه سریال کامل ملودرام هست و فکر میکنم اکثرا دیده باشن.

این سریال خیلی سریال قشنگی بود که داستانش درباره یه دختر نابینای پولداری هست که توی شرایط خیلی سختی به سر میبره و یه آقایی خودشو به جای برادرش جا میزنه و وارد زندگی دختره میشه و ادامه ماجراs03 به کسایی که سریال های عاشقانه و پر تنش دوست دارن توصیه میکنم ببینن من خودم با سریال خیلی حال کردم البته به جز پایان بندیش که به نظرم یه کم گنگ بود.s31و بهش از 10 نمره 8 رو میدم.

و البته برسیم به سریال های در حال پخش که من پزشکان و عشق بی پروا و دبلیو رو میبینم و خوب بین این سه تا من به دبلیو رای میدم که سریال بسیار جالب و هیجان انگیزیه و به شدت درگیرشم و آخرین قسمتی که ازش دیدم قسمت 4 بود .
فعلا با این تعداد قسمت از 10 بهش 9 میدم. سریال فانتزیه خوبیه.s04
به عشق بی پروا 5 و به پزشکان 7 میدم. عشق بی پروا اونجوری که انتظار داشتم نبود و به نظرم سوزی اصلا خوب بازی نکرده بر عکس کیم ووبین که به نظرم بازیش خیلی خوبه.

آخرین فیلمی هم که دیدم فیلم the martion بود محصول 2015 آمریکا

که درباره یه گروهی هست که به مریخ سفر میکنن و در حین بازگشت یکی از اعضا روی مریخ جا میمونه و حالا مجبوره تا مطلع شدن ناسا و رسیدن گروه نجات به اونجا به زندگیش روی مریخ ادامه بده.اینم به نظرم فیلم جالبی بود.

بعد از من Leili @Leili

404
ممنون که منو تگ کردی.آخرین فیلمی که دیدم frozen flower محصول ۲۰۰۸ کره بود.بازیگراش بانو سویا تو سریال جومونگ بود و جو این سانگ‌تو سریال وزش باد زمستانی.ژانر تاریخی داشت و تراژدی بود.محتواش عشق یه محافظ به ملکه بود.
آخرین سریالی هم که دیدم گونگ شیم زیبا بود،دوستش داشتم کمدی جالبی داشت از ۱۰ بهش ۹ میدم اون یه امتیازم به خاطر کلاه گیس دختره که رو مخم بود نمیدم.
سریالای در حال پخش هم دکترا،عشق بی پروا و w رو میبنم.اگه بخوام بین این سریالا بگم کدوم بهتره،پیشنهادم اولw بعد دکترها و در آخر عشق بی پروا هست.
در مورد سریالای در حال پخشی که تازه پخش شدنthe age of youth رو میخواستم ببینم اما ریتینگش خیلی پایین بود تصمیم گرفتم فعلا نبینم و هم چنین second the last love.این سریالو تیزراشو دیدم خوشم اومده تصمیم دارم ببینم.بازیگراش بازیگر مرد تو دونگ یی و یانگومه و بازیگر زنشو نمیشناسم.کمدیه.فکر کنم جذاب باشه.اگه دوستان گلمون میتونستن ترجمش کنن عالی میشد.ریتینگ این سریال تو قسمت اولش که دیشب پخش شد ۸/۶ بوده.برای قسمت اول خوبه.
بعد از من @ باشه

آغازکننده موضوع
JaKOuB
113
  • آغازکننده موضوع
[BCOLOR=#ffffff]با سلام به همه[/BCOLOR]
[BCOLOR=#ffffff]به خاطر طولانی شدن زمان پاسخگویی نفر قبلی من از Romeo @Romeo دعوت میکنم [/BCOLOR]
[BCOLOR=#ffffff]تا بیاد و جواب بده[/BCOLOR]

1,195
[BCOLOR=#ff99cc]سلام به همگی[/BCOLOR]
[BCOLOR=#ff99cc]شرمنده من پست نامربوط میدم[/BCOLOR]

[BCOLOR=#ffff99]من احساس میکنم منظور لیلی جان از @ همون یاس @یاس باشه نه؟[/BCOLOR]
[BCOLOR=#ffff99]چون اشتباها انگلیسی نوشته شده ، یاس عزیز متوجه نشدن که منشن شدن[/BCOLOR]

اگه صحبت من درسته میخواید هر دو عزیز هم یاس @یاس هم Romeo @Romeo پست بدن

بازم شرمنده

بالا