خبر اختصاصی شکایت رسمی پارک هه جین به خاطر شایعات قرار گذاشتنش با پارک شین هه

Sahar1993

Sayuri
تیم طراحی و گرافیک
تیم خبـــــــرنگاری
تیم زبانهای خارجی
تیم موسیـقـی
تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
تیم انیمیشن، انیمه و مانگا
تیم ترجمه متن آهنگ
تیــم گالـــری عکس
امتیاز دریافت شده از دیگران
1,752
شکایت رسمی پارک هه جین به خاطر شایعات قرار گذاشتنش با پارک شین هه

park_shin_hye_and_park_hae_jin.jpg

پارک هه جین بازیگر سریال "پنیر در تله" گفته که با پارک شین هه قرار نمیذاره و به خاطر شایعه های اخیری که درباره ی هر دوشون منتشر شده ناراحته و از راه قانونی اقدام میکنه.
14 ژانویه، کمپانی WM، آژانس پارک هه جین، اعلام کرد که از منتشر کننده ی این شایعه که در 12 ژانویه عمومی شد، شکایت میکنند.

سخنگوی WM در مصاحبه با رسانه ی کره ای Star News گفت :"ما امروز از منتشرکننده ی خبر شکایت میکنیم"." به خاطر این عمل بزهکارانه، از منتشر کننده خبر میخوایم که مسئولیت کیفری شایعات رو بپذیره."
از خروجی خبر به خاطر انتشار مقاله ای با عنوان "ممکنه عشق پارک هه جین و پارک شین هه مدتی طولانی دوام داشته باشه" شکایت شد.
کمپانی SALT، آژانس پارک شین هه هم گفته که در برابر خروجی این اخبار اقدام خواهد کرد.
این اولین بار نیست که پارک هه جین و پارک شین هه درگیر شایعات قرار گذاشتن میشن. در ژانویه 2012 پارک هه جین شایعات رو تکذیب کرد و درباره ی آسیبی که این اخبار به رابطه شون رسونده با enewsworld صحبت کرد.

هه جین گفت: "اون فقط یه دوسته، مثل خواهر کوچکترم میمونه، ما بعد از انتشار شایعات از هم دور شدیم و اینروزا خیلی کم با هم صحبت میکنیم. وقتی بهم نزدیک بودیم، اون مثل خواهر کوچکترم بود، ولی حالا اون خیلی پیشرفت کرده. من همه جوره حمایتش میکنم."
اینبار به خاطر عکسهایی که روی شبکه ی مجازی Cyworld پست شد، شایعات شروع شد. در ماه مِی 2015 عکسهایی از خودش در Seoul Forest پست کرد. قبلش گفته بود که "فردا باید عکس های زیادی در Seoul Forest بگیره."
پارک هه جین هم توی همون روز عکس هایی در Seoul Forest گرفت. اینجوری بود که شایعه شد اونا اونروز با هم اونجا بودن. ولی هیچ کس عکس دو نفره ای ازشون ندیده.
پارک هه جین تنها کسی نیست که شایعه ی قرار گذاشتنش با پارک شین هه منتشر شده. اخیرا شایعه شد که شین هه با همبازیش توی سریال "پینوکیو" یعنی لی جونگ سوک قرار میذاره. ژانویه ی 2015 ، توی مصاحبه ای با TV Report، شین هه تصدیق کرد که قرار میذاشته ولی خیلی مخفیانه بوده. مثل اینکه عکس هایی در موقعیت های مختلف از او و لی جونگ سوک وجود داشته.

پ.ن: خوش به حال شین هه، چه دوستای گوگولی مگولی شونگولی داره ها.:D هر سالم شایعه میشه با یکیشون قرار میذاره بعد میاد میگه جاست فرندیم، :eek: تا باشه از این جاست فرندای خوشگل موشگل :ای جان::عاشق:

ترجمه: (Sahar1993 (Sayuri

لطفاْ اخبار را با لینک موضوع و نام نویسنده منتشر کنید.

zshkoo

4,948
من موندم این بشر خوشش میاد که با همه شایعه قرار گذاشتن داشته باشه؟
یعنی امکان نداشته یه سریال بازی کنه و بعدش شایعه قرار
گذاشتنش با اون بازیگر نقش اول مرد همبازیش پخش نشه!!!!
خب مثل بچه آدم
با یکی باش و بگو با اونم
ملت رو اسکول کرده!!!

292
من فکر میکنم یک جور تبلیغات براش که دختر س-ک-س-ی-تریه و جذاب در صورتی که اصلأ اینطور نیست خیلی بی احسا س و بد بازی میکنه​

SaVsa

1,303
حالا خیلی از این دختره خوشمون میاد هیم شایعه قرار گذاشتنش با این و اون میشنویم
واه واه :Hehe:

Rahasam

1,599
از پارک شین هه خیلی خوشم میاد هم از چهره ش هم از صداش هم از بازیش.
یکی مثل این نمیخواد با کسی قرار بذاره اینقد روزنامه و خبرگزاریهای زرد براش خبر
جعل میکنن تا اینکه بالاخره مجبور شه با یکی قرار بذاره. یکی نیست بگه
بی خیال شید بابا. این همه بازیگر دیگه.....

45
یه معلمی داشتم که میگفت:
موقعی که یه چیزی رو از نزدیک دیدی الکی زود قضاوت نکن
موقعی که یه سری شایعه پشت سر یکی شنیدی اصلا بهش توجه نکن

فقط یکیه که میدونه حقیقتش چیه

پس هیچ موقع زود قضاوت نکن

460
من از شین هی بدم نمیاد خب چهرش خوبه بازی بد نیست
اما خیلی بدم میاد همیشه کاری میکنه شایعه برای همبازی درست بشه
نمیگم عمدا ایشون اما ایشون بازیگر باید دقت بیشتر بکنه تا شایعه درست نشه خب اگر یکم دقت کنه خیلی شایعات درست نمیشه بسیاری شایعات بخاطر بی دقتی ایشون درست شده
اینکه اینقدر میچسبه هم بازی بدم میاد

45
یه معلمی داشتم که میگفت:
موقعی که یه چیزی رو از نزدیک دیدی الکی زود قضاوت نکن
موقعی که یه سری شایعه پشت سر یکی شنیدی اصلا بهش توجه نکن

فقط یکیه که میدونه حقیقتش چیه

پس هیچ موقع زود قضاوت نکن
راستی یه سخنی هست که میگه:
اگر شروع به قضاوت کردن در مورد مردم بکنی وقت پیدا نمی کنی که آنها را دوست داشته باشی
"مادر ترزا"

652
نمیدونم واقعا تقصیر خودشه شایع پخش میشه یا نه اما من فقط از سریال تو زیبایی که بهش میگفتن گو می نام ازش خوشم میومد بعد از اون سریالا رو قشنگ بازی نکرده
اگه همیشه مثل گو می نام بازی می کرد عالی می شد.... البته منظورم این نیس دقیقا مثل اون. منظورم اینه اون فرمی و اون سیستمی که باعث می شد کوچولو به نظر بیاد...​

1
من از شین هی بدم نمیاد خب چهرش خوبه بازی بد نیست
اما خیلی بدم میاد همیشه کاری میکنه شایعه برای همبازی درست بشه
نمیگم عمدا ایشون اما ایشون بازیگر باید دقت بیشتر بکنه تا شایعه درست نشه خب اگر یکم دقت کنه خیلی شایعات درست نمیشه بسیاری شایعات بخاطر بی دقتی ایشون درست شده
اینکه اینقدر میچسبه هم بازی بدم میاد
چه ربطی به چسبیدن به هم بازی داره از از ذهنیت بسته بعضی افراد ایجاد میشه که فکر میکنن باهم رابطه دارن شما الان برو رابطه بازیگر های بالیوود و هالیوود رو ببین حتی کسایی که باهم بازی نمیکنن هم خیلی صمیمین اگه اینجوری باشه که همشون با هم رابطه دارن

0
شکایت رسمی پارک هه جین به خاطر شایعات قرار گذاشتنش با پارک شین هه

park_shin_hye_and_park_hae_jin.jpg

پارک هه جین بازیگر سریال "پنیر در تله" گفته که با پارک شین هه قرار نمیذاره و به خاطر شایعه های اخیری که درباره ی هر دوشون منتشر شده ناراحته و از راه قانونی اقدام میکنه.
14 ژانویه، کمپانی WM، آژانس پارک هه جین، اعلام کرد که از منتشر کننده ی این شایعه که در 12 ژانویه عمومی شد، شکایت میکنند.
سخنگوی WM در مصاحبه با رسانه ی کره ای Star News گفت :"ما امروز از منتشرکننده ی خبر شکایت میکنیم"." به خاطر این عمل بزهکارانه، از منتشر کننده خبر میخوایم که مسئولیت کیفری شایعات رو بپذیره."
از خروجی خبر به خاطر انتشار مقاله ای با عنوان "ممکنه عشق پارک هه جین و پارک شین هه مدتی طولانی دوام داشته باشه" شکایت شد.
کمپانی SALT، آژانس پارک شین هه هم گفته که در برابر خروجی این اخبار اقدام خواهد کرد.
این اولین بار نیست که پارک هه جین و پارک شین هه درگیر شایعات قرار گذاشتن میشن. در ژانویه 2012 پارک هه جین شایعات رو تکذیب کرد و درباره ی آسیبی که این اخبار به رابطه شون رسونده با enewsworld صحبت کرد.
هه جین گفت: "اون فقط یه دوسته، مثل خواهر کوچکترم میمونه، ما بعد از انتشار شایعات از هم دور شدیم و اینروزا خیلی کم با هم صحبت میکنیم. وقتی بهم نزدیک بودیم، اون مثل خواهر کوچکترم بود، ولی حالا اون خیلی پیشرفت کرده. من همه جوره حمایتش میکنم."
اینبار به خاطر عکسهایی که روی شبکه ی مجازی Cyworld پست شد، شایعات شروع شد. در ماه مِی 2015 عکسهایی از خودش در Seoul Forest پست کرد. قبلش گفته بود که "فردا باید عکس های زیادی در Seoul Forest بگیره."
پارک هه جین هم توی همون روز عکس هایی در Seoul Forest گرفت. اینجوری بود که شایعه شد اونا اونروز با هم اونجا بودن. ولی هیچ کس عکس دو نفره ای ازشون ندیده.
پارک هه جین تنها کسی نیست که شایعه ی قرار گذاشتنش با پارک شین هه منتشر شده. اخیرا شایعه شد که شین هه با همبازیش توی سریال "پینوکیو" یعنی لی جونگ سوک قرار میذاره. ژانویه ی 2015 ، توی مصاحبه ای با TV Report، شین هه تصدیق کرد که قرار میذاشته ولی خیلی مخفیانه بوده. مثل اینکه عکس هایی در موقعیت های مختلف از او و لی جونگ سوک وجود داشته.

پ.ن: خوش به حال شین هه، چه دوستای گوگولی مگولی شونگولی داره ها.:D هر سالم شایعه میشه با یکیشون قرار میذاره بعد میاد میگه جاست فرندیم، :eek: تا باشه از این جاست فرندای خوشگل موشگل :ای جان::عاشق:

ترجمه: (Sahar1993 (Sayuri

لطفاْ اخبار را با لینک موضوع و نام نویسنده منتشر کنید.
من کلا از پارک شین هه خوشم نمیاد قیافه همچین خفنی که نداره برخورد درست و حسابی هم که نداره فیلم هاشم همچین چنگی به دل نمی زنند

بالا